Cena: |
5,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,72 |
zł netto |
Cena: |
7,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 2W filament retro ciepła biel WOJ+14079 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14079
- wysoka skuteczność świetlna 120 lm/W
- szeroki kąt świecenia 270°
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 2 W |
| Prąd | 20 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 2 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Strumień świetlny | 240 lm |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Temperatura barwowa | 2400 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 270 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E-27 |
| Wymiary (A x B x C) | 64x140 [mm] |
| Waga | 0.046 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 2W filament retro ciepła biel WOJ+14079 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 137 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Grzybkowy |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 64 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657285/karta-katalogowa-en.pdf [1.31 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657286/karta-katalogowa-de.pdf [1.31 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657287/karta-katalogowa-pl.pdf [1.31 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 2W filament retro ciepła biel WOJ+14079 Spectrum Led
Cena: |
2099brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
11020brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
435brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
8541brutto |
|
13 szt |
24h |
Cena: |
901brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
621brutto |
|
43 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135