Cena: |
13,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,65 |
zł netto |
Cena: |
16,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 20W 2400lm 6000K zimna biel WOJ+14490 Spectrum Led
- wysoka skuteczność świetlna 120 lm/W
Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 20 W |
| Prąd | 165 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 160 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E-27 |
| Wymiary (A x B x C) | o60x134 [mm] |
| Waga | 0.096 kg |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16724540/karta-katalogowa-en.pdf [900.11 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16724541/karta-katalogowa-de.pdf [901.06 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16724542/karta-katalogowa-pl.pdf [900.01 kB]
_WOJ14490 -
m/download/18657626/woj14490.pdf [900.05 kB]
WOJ14490_WOJ14490 -
m/download/18657627/woj14490-woj14490.pdf [901.10 kB]
LED_GLS_20W_E-27_PREMIUM_PREMIUM_WOJ14490 -
m/download/18657628/led-gls-20w-e-27-premium-premium-woj14490.pdf [900.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 20W 2400lm 6000K zimna biel WOJ+14490 Spectrum Led
Cena: |
3339brutto |
|
22 SZT |
24h |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1443brutto |
|
11 SZT |
24h |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1020brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
561brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1751brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
14036brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135