Cena: |
7,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,63 |
zł netto |
Cena: |
9,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 IQ-LED A60 7,2W-NW 820lm 4000K barwa neutralna 33714 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 102 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 40000 |
| Moc lampy | 7.2 - 7.2 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 44 - 44 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 114 lm/W |
| Strumień świetlny | 820 - 820 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
33714 -
m/download/14767221/33714.pdf [581.44 kB]
IQ-LED A60_C37_G45_ES111 - TUV_cert_PL -
m/download/13161644/iq-led-a60-c37-g45-es111-tuv-cert-pl.pdf [462.65 kB]
CE_1021 IQ-LED_LEDDIM A60_A67 New v4_PL -
m/download/13165870/ce-1021-iq-led-leddim-a60-a67-new-v4-pl.pdf [851.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 IQ-LED A60 7,2W-NW 820lm 4000K barwa neutralna 33714 KANLUX
Cena: |
1153brutto |
|
81 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
561brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
677brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
109 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135