Cena: |
76,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,94 |
zł netto |
Cena: |
94,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Promiennik E27 150W RAR-38E IR 230V Red 1CT/12 do zast, Leczniczych PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica lampy | 121 mm |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 150 kWh |
| Długość całkowita | 136 mm |
| Kształt bańki | Reflektor PAR |
| Moc źródła światła | 150 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Średnia trwałość znamionowa | 300 h |
| Trzonek | E27 |
| Źródło światła | Żarówka |
Pliki do pobrania
LRDD1_IRINPHI_E27_PAR38 -
m/download/23691187/lrdd1-irinphi-e27-par38.webp [3.17 kB]
923806644210_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23691186/923806644210-eu-pl-pl-prof.fp [506.71 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23691189/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
SL-TFIL-IRDIR-001-general-lists-20-Jan-23 -
m/download/23691188/sl-tfil-irdir-001-general-lists-20-jan-23.pdf [191.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Promiennik E27 150W RAR-38E IR 230V Red 1CT/12 do zast, Leczniczych PHILIPS
Cena: |
419brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
13328brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2263brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
425brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
858brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1000 szt |
10 dni |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
335brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
621brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2099brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
14036brutto |
|
5 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135