Cena: |
5,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,70 |
zł netto |
Cena: |
7,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Halogen 42W E27 230V A55 1CT/15 SRP produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Halogen 42W E27 230V A55 1CT/15 SRP produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 42 kWh |
| Długość całkowita | 97 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Moc źródła światła | 42 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Skręcony | nie |
| Strumień świetlny | 630 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 56 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | nie |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Trzonek | E27 |
Pliki do pobrania
82015e8f-4200-4314-886a-a4a300ad56df_96 -
m/download/21722569/82015e8f-4200-4314-886a-a4a300ad56df-96.gif [67.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Halogen 42W E27 230V A55 1CT/15 SRP produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
408brutto |
|
109 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
664brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
532brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
2263brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
397brutto |
|
34 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
773brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135