Cena: |
67,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
67,89 |
zł netto |
Cena: |
83,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MST SON-T APIA Plus Xtra 50W E27 1SL/12 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 54 kWh |
| Długość całkowita | 156 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 54 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| Strumień świetlny | 4500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 38000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_sontapia -
m/download/23689935/lrdd1-sontapia.webp [2.09 kB]
928150019227_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689934/928150019227-eu-pl-pl-prof.fp [467.51 kB]
Label_473372_big_color -
m/download/23689937/label-473372-big-color.pdf [69.51 kB]
Fiche_473372_pl -
m/download/23689938/fiche-473372-pl.pdf [332.38 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689939/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23689936/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Źródło światła MST SON-T APIA Plus Xtra 50W E27 1SL/12 PHILIPS
Cena: |
347brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
13328brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
408brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
15340brutto |
|
7 SZT |
24h |
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
2869brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
901brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1153brutto |
|
81 SZT |
24h |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
561brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
376brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135