Cena: |
4,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,93 |
zł netto |
Cena: |
6,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED PILA 4,9W=40W 470lm 2700K barwa ciepła LED 40W A60 E27 WW FR 1CT/6 Plastik matowy PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 107 mm |
| Kąt wiązki | 180 - 180 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 30000 |
| Moc lampy | 5.5 - 5.5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 50 - 50 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 85 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1306 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.04 |
| Współczynnik mocy | 0.53 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 470 lm |
Pliki do pobrania
f51741a6a1f74eb697f6a95300150245 -
m/download/19010286/f51741a6a1f74eb697f6a95300150245.webp [25.71 kB]
LEDbulb_ECC_A60_E27_FR-DDT -
m/download/19010288/ledbulb-ecc-a60-e27-fr-ddt.webp [2.74 kB]
fp929002305931-pss-pl_pl -
m/download/19010287/fp929002305931-pss-pl-pl.pdf [527.68 kB]
19f1e93f447244d0b7bcadad00ea9db4 -
m/download/19010290/19f1e93f447244d0b7bcadad00ea9db4.pdf [67.70 kB]
e1de4644793b4fae921dadad00eaeaab -
m/download/19010291/e1de4644793b4fae921dadad00eaeaab.pdf [341.24 kB]
LEDbulb_GM_1_5,5W_A60_E27_827_FR-IES -
m/download/19010289/ledbulb-gm-1-5-5w-a60-e27-827-fr-ies.ies [592 B] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED PILA 4,9W=40W 470lm 2700K barwa ciepła LED 40W A60 E27 WW FR 1CT/6 Plastik matowy PHILIPS
Cena: |
1000brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
12917brutto |
|
18 szt |
24h |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
561brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1454brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
763brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
425brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1169brutto |
|
38 SZT |
24h |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135