Cena: |
36,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,01 |
zł netto |
Cena: |
44,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Promiennik podczerwieni E27 250W 125mm BR125 IR 230-250V Red do pracy ciężkiej PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica lampy | 125 mm |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 250 kWh |
| Długość całkowita | 173 mm |
| Kształt bańki | Reflektor R (50/63/80) |
| Moc źródła światła | 250.0 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie lampy | 230 - 250 V |
| Średnia trwałość znamionowa | 5000 h |
| Trzonek | E27 |
| Źródło światła | Żarówka |
Pliki do pobrania
LRDD1_IRSG_E27_BR125 -
m/download/23691172/lrdd1-irsg-e27-br125.webp [2.18 kB]
923212043801_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23691171/923212043801-eu-pl-pl-prof.fp [382.33 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23691174/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
SL-TFIL-IRDIR-001-general-lists-20-Jan-23 -
m/download/23691173/sl-tfil-irdir-001-general-lists-20-jan-23.pdf [191.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Promiennik podczerwieni E27 250W 125mm BR125 IR 230-250V Red do pracy ciężkiej PHILIPS
Cena: |
901brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1657brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
621brutto |
|
43 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
8541brutto |
|
13 szt |
24h |
Cena: |
461brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
109 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
867brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
376brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135